Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Hakkında

İzmir Oral Surgery, ağız ve çene hastalıklarının tedavisi için gerekli bir işlemdir. Ağız ve çenedeki hastalıkların, yaralanmaların, kırılma gibi deformasyonların cerrahi işlem ile müdahale edilerek düzeltilmesi ve eski sağlığına kavuşturulmasıdır. Ağız ve çene bölgesinin gelişimi ve görünümü için deforme olmuş yerlerin mutlaka tedavi edilmesi ve yeni haline getirilmesi gereklidir. 

GÜLÜMSEMEKTEN KORKMAYIN VE KAÇMAYIN.

İZMİR ORAL SURGERY SAYESİNDE HİÇ GÜLÜMSEMEDİĞİNİZ KADAR GÜLÜMSEYECEKSİNİZ!

Oral Surgery cerrahi ortamlarda gerçekleşmesi gereken profesyonel bir sağlık işlemidir. Estetik ve fonksiyonel olarak düzgün bir diş, ağız çevresi ve çene görünümü için tramva, hastalık veya deformitelerin tedavisinin yapılması gereklidir. 

Oral Surgery Nedir?

Oral Surgery tedavisini yapacak olan uzmanlar Diş Hekimliği mezuniyeti sonrası seçtiği uzmanlık alanı ile birlikte kendilerini bu alanda geliştirmektedirler. Yalnızca bozuk fonksiyonların düzeltilmesi işlemi değildir. Aynı zamanda estetik bir görünüm için oral surgery tedavisinin gerçekleşmesi gereklidir. Oldukça dikkatli ve titiz gerçekleştirilmesi gereken bu cerrahi işlemi yalnızca uzmanlaşmış ve kendini bu yönde geliştirmiş kişilerin yapması zorunludur. İzmir Oral Surgery, bu alanda kendini kanıtlamış doktorların yaptığı bir tedavidir. 

Kimler Oral Surgery Tedavisi Olmalıdır?

  • Kaza sonucunda baş, boyun ve yüz hasarına uğramış kişiler
  • Yüz ağrısı yaşayan kişiler
  • Yanlış gelişen veya büyüyen çene, ağız ve diş sorunu yaşayan kişiler
  • Estetik amaçlı oral surgery ihtiyacı duyan kişiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir